Alışveriş Sepetim
Alışveriş sepetiniz şu anda boş.

Hayal Ettiğiniz Gibi...


Yaklaşan Öğretmenler Günü için hediye bakmaya başladınız mı? Her sene öğretmelere alınan klasik, kalem ve çiçeklerden sıkıldınız mı? Çeşitliliği ile çığır açan ..
Yaklaşan Öğretmenler Günü için hediye bakmaya başladınız mı? Her sene öğretmelere alınan klasik, kalem ve çiçeklerden sıkıldınız mı? Çeşitliliği ile çığır açan ve yepyeni tasarımlara sahip hediyeler almak için, hediyekulubu.com'u ziyaret edebilirsiniz...

Yıllar geçse de üstünden, hayata ilk adımlarımızı atmamızı sağlayan öğretmenlerimizi unutmamuz mümkün değil. Her Öğretmenler Günü'nde ilkokul öğretmenini hatırlayarak arayan, hediye alıp onları sevindiren bir gençliğe ve topluma sahibiz. Öğretmenler, kişilerin beyin gücüne katkıda bulunan ve bakış açılarını değiştirerek ufuklarını genişleten birer mum gibiler. Öğrencileri ise etraflarından dolaşıp duran pervanelere benzetilebilir. 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde, siz de emeği yadsınamayacak olan öğretmeniniz için hediye arayışına girdiyseniz, sizin için öğretmeninize verdiğiniz değeri göstermenizi sağlayacak birbirinden farklı ve özel hediye katalogları hediyekulubu.com'da...

Öğretmeninizin sizi için değerini yansıtabilecek bir hediye seçiminde zorlanıyor olabilirsiniz. Öğretmeniniz için en doğru hediye, hediyekulubu.com'da öğretmenler için özel hazırlanmış olan kategoride sizler tarafından seçilmeyi bekliyor. Yıllardır her Öğretmenler Günü'nde klasik olarak ve biraz da sembolik olarak hediye edilen kitaplar, kalemler ve kuru çiçekler artık tarihe karışmalı. Çünkü artık hediyekulubu.com'un eşsiz ve kişiye özel hazırlanabilecek hediyeleri var.

Öğretmenler ile öğrencileri arasında sürekli var olan ve var olması gereken mesafe sebebiyle öğrenciler öğretmenleri hakkında fazla kişisel bilgiye sahip olamaz. Öğretmenlerinin zevkleri, hobileri, hoşuna giden şeyler bilinmese de, kendisine özel olarak hazırlanmış bir hediye herkesin hoşuna gider. Siz de öğretmeninize bu 24 Kasım Öğretmenler Günü için kendisine özel olarak tasarlanmış, adına hazırlanmış bir hediye ile ona verdiğiniz değeri hissetmesini sağlayabilirsiniz. Hediyekulubu.com bünyesinde var olan hediyelerle öğretmeninizin branşına ve cinsiyetine göre ahşap fotoğraflar, kalemler, kartvizitlikler, kupa bardaklar, anahtarlıklar ve yılın en iyi öğretmeni ödülünü anlatan Oscar heykelciğini dahi seçebilirsiniz.

Hediyeler kuşkusuz öğretmenler ile öğrencileri arasındaki bağı kuvvetlendirmek adına çok önemli detaylar. Yılda bir kez kutlanan ve hatırlanması durumunda çoğu öğretmenimizin duygulanmasını da sağlayan 24 Kasım Öğretmenler Günü, öğretmeninizin ve sizin için öncekilerden farklı ve özel geçebilir. Bunun için yapmanız gereken öğretmeninizin adına hazırlanmış bir bardak, bir dolma kalem, bir anahtarlık ya da en basitinden öğretmeninizle birlikte yer aldığınız bir ahşap fotoğraf seçip hazırlatmak.

Kişiye ve ada özel hediye tasarımlarınızı internetten veya telefonla sipariş verebilir, ister kredi kartı isterseniz de kapıda ödeme kolaylığı ile ödeyebilirsiniz. Aynı gün kargoya teslim güvencesiyle hediyekulubu.com'daki hediyelerden birini öğretmeniniz için seçerek, yıllar boyunca gelişmenize katkı sağlamış/sağlayacak olan, toplumumuzun mihenk taşı konumundaki öğretmenlerimizi yılda bir gün de olsa mutlu etmek sizin elinizde...
 • 11,5 cm x 9,5 cm ölçülerindedir.12 adet iç cebe sahiptir.2 adet para gözü vardır.Fermuarlı cebi vardır.

  Erkeğe Alınabilecek Çift Renkli Deri Cüzdan

  84,90 TL
 • 13 cm uzunluğunda, 7 mm kalınlığındadır.Mikro markalı, mavi renk yazan tükenmez kalemdir.

  İsme Özel Tükenmez Kalem

  14,90 TL
  (1)
 • Hakiki deriden imal edilmiştir.8 adet kart koyma cebi bulunmaktadır.Fermuarlu bozuk para cebi vardır.11.5 cm x 9.5 cm ölçüsündedir.Siyah ve taba  renk seçenekleri vardır.

  Erkek Deri Cüzdan İsim ve Baş Harf İşlemeli

  69,90 TL
  (12)
 • Hakiki deriden imal edilmiştir.8 adet kart koyma cebi vardır.Fermuarlu bozuk para cebi vardır11.5 x 9.5 cm ölçüsündedir.Siyah ve taba  renk seçenekleri vardır.

  İmza Tasarımlı Erkek Deri Cüzdanı

  69,90 TL
  (3)
 • 1'er adet kartvizitlik, kalem, anahtarlık bulunmaktadır.Kendi orijinal kutusu ile gönderilir.Her bir parçayı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

  Kartvizit Kalem Anahtarlık Seti

  49,90 TL
  (17)
 • En 5 cm boy 17 cm. Malzeme: Ahşap kutu ve ahşap kaplama kalem 

  Öğretmenlere Özel Atatürk Kocatepede İşlemeli Bambu Kutulu Kalem

  49,90 TL
  (2)
 • Makyaj aynası 6x6cm ölçüsündedir.Kartvizitlik 9x6cm ölçüsündedir.Orijinal kutusunda hediye paketi ile gönderilir.

  Bayanlara Özel Dörtlü Hediye Seti

  69,90 TL YAKINDA
 • Hakiki deriden imal edilmiştir.8 adet kart koyma cebi bulunmaktadır.Fermuarlu bozuk para cebi vardır.11.5 cm x 9.5 cm ölçüsündedir.Siyah ve taba  renk seçenekleri vardır.

  Erkeğe Hediye Deri Cüzdan

  69,90 TL
  (17)
 •  Ürün Özellikleri1.5cm kalınlığında masif ahşap üzerine yakarak işleme yapılmaktadır.22x30 cm ölçülerindedir

  Öğretmenlere Özel Saatli Ahşapfoto

  59,90 TL
 • Yaldızlı kutusu ile gönderilecektir.Mavi tükenmez kalem üzerine dilediğiniz isim yazılmaktadır.

  Bayanlara Özel Hediyelik Metal Kalem

  44,90 TL
 • Makyaj aynası 6x6cm ölçüsündedir.Kartvizitlik 9x6cm ölçüsündedir.Kırmızı, siyah ve beyaz renk seçenecekleri vardır.Orijinal kutusunda hediye paketi ile gönderilir.

  Kartvizitlik Kalem Makyaj Aynalı Set

  54,90 TL
 •  Ürün Özellikleri1.5cm kalınlığında masif ahşap üzerine yakarak işleme yapılmaktadır.22x30 cm ölçülerindedir

  Öğretmenler Gününe Özel Ahşapfoto

  49,90 TL
 • Kutu 5x17 cm'dir.        Set; ahşap kutu ve ahşap kaplama kalemlerden oluşmaktadır.Tek Kalemli Kutu: bir adet mavi tükenmez kalemÇift Kalemli Kutu: bir adet mavi tükenmez ve bir adet dolma kalem

  Dünyanın En İyi Öğretmeni Ahşap Kutulu Kalem

  39,90 TL
 • 1'er adet 8 gb usb, kalem, kartvizitlikten oluşmaktadır.Siyah ve kahve renk seçenekleri vardır.El yazısı - düz yazı karakteri tercihi vardır.Kendi orijinal kutusu ile gönderilir.

  USB Bellek Kalem Kartvizitlik Seti

  69,90 TL
  (3)
 • Ürün Özellikleri:5 cm çapındadır.Zincir ile gönderilmektedir. 

  İsme Özel Köstekli Saat

  74,90 TL
  (2)
 • 13 cm uzunluğundadır.Parlak metal yüzey üzerine isim yazılır.Çok şık kadife kılıfı ile beraber gönderilecektir.Bir ucu mavi tükenmez kalem diğer ucu ışık kaynağıdır.

  Işıklı Kalem

  24,90 TL
  (1)
 • Orjinal kutusu ile gönderilecektir.Mavi tükenmez kalemi dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

  İsme Özel Hediyelik Kalem

  49,90 TL
 • Orijinal Parker marka dolma kalem,Siyah gövde, mavi mürekkep, altın ve gümüş rengi metal aksamlar bulunmaktadır.Gümüş ya da altın rengi seçenekleri vardır.

  Kişiye Özel Parker Dolma Kalem

  99,90 TL
 • Kutu ölçüsü 9x18x3 cm'dir 

    Kalemler 13 cm uzunluğunda 1 ad kurşun 1 ad tükenmez kalemdir. Kurşun kalem 0,9 uçludur

  Hediye İkili Kalem Seti

  44,90 TL
  (1)
 • Slayt değiştirme tuşları ile powerpoint sunusunu ileri geri oynatma.Lazer poiner ile sunumunlarınızda dikkat çekmek istediğiniz yeri kolayca işaretleyin.USB bağlantı ile hızlı ve kurulum gerektirmeyen kablosuz sistem.Şık hediyelik kutusu ile her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

  Vip Sunum Kalemi

  74,90 TL
 • Slayt değiştirme tuşları ile powerpoint sunusunu ileri geri oynatma.Lazer poiner ile sunumunlarınızda dikkat çekmek istediğiniz yeri kolayca işaretleyin.USB bağlantı ile hızlı ve kurulum gerektirmeyen kablosuz sistem.Şık hediyelik kutusu ile her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

  Vip Sunum Kalemi

  74,90 TL
 • Usb 8 gb kapasitelidir.Cüzdan:8 adet kart koyma cebi11.5 x 9.5 cm ölçüsündedirSiyah ve taba renk seçeneği vardır.Parker KalemOrijinal Parker marka dolma kalemdir.Siyah gövde, mavi mürekkep, altın rengi metal aksamlara sahiptir.Kartvizitlik:Parlak metal kasa üzerine ahşap kaplama kapaktır.En/boy 9.5 x 6 cm dir,

  VIP 4 Parça Hediye Seti

  199,00 TL
 • Tekli: tükenmez kalem kutu ölçüleri: 8.5 cm x19.5 cm'dir.Çiftli: tükenmez ve roller kalem kutu ölçüleri 9.5 cm x 19.5 cm'dir.

  Atatürk Silüetli Kutulu Kalem

  57,50 TL
  (1)
 • Tekli: tükenmez kalem kutu ölçüleri: 8.5 cm x19.5 cm'dir.Çiftli: tükenmez ve roller kalem kutu ölçüleri 9.5 cm x 19.5 cm'dir.

  Tuğra Desenli Kalem Seti

  57,50 TL
  (1)
 • 29 cm yüksekliğindedir.Kaide 9 cm x 9 cm ölçülerindedir.

  Yılın En İyi Öğretmenine Hediye Oskar Ödülü

  24,00 TL
 • Tüm akıllı telefonlar, bilgisayarlar, , ipad ve ipod'lar ile uyumludur.Ürün boyutları:10.5 cm x 7.5 cm'dir.Yüksekliği 0.5cm'dir.Mikro Usb kablosu ile göndeilecektir. Usb'den şarj edilebilen tüm cihazlara uygundur.Cİhazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir.5000 MaH 

  Öğretmeninize Özel USB Şarj

  69,90 TL
 • 6 cm çapındadır.Metal malzemeden imal edilmiştir.İki taraflı ayna mevcuttur.

  Kişiye Özel Cep Aynası

  19,90 TL
 • 1 adet mavi tükenmez  kalem bulunmaktadır.1 adet mavi mürekkep roller kalem bulunmaktadır.Çok şık kalem kutusu ile gönderilecektir.

  Deri Kutulu Jüpiter Kalem Seti

  64,90 TL
 • İNDİRİMDE
  3 mm ahşap plaka üzerine baskı yapılır.
   Küçük boy 20 cm çapındadır.
      Orta boy 27 cm çapındadır.

  Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati

  34,90 TL
 • Orijinal Cross marka kalem,Gümüş  gövde, siyah mürekkeplidir.Orijinal kutusunda gönderilecektir.

  Kişiye Özel Cross Kalem

  174,90 TL
 • İNDİRİMDE
  3 mm ahşap plaka üzerine baskı yapılır.Küçük boy 20 cm çapındadır.Orta boy 27 cm çapındadır.

  Öğretmenler Günü Mesajlı Duvar Saati

  34,90 TL
 • Metal tüp kutusunda; 16cm uzunluğundadır.Mavi renk yazan tükenmez kalem içermektedir.

  Metal Tüp Kutulu Kalem

  29,90 TL
  (2)
 • Orijinal Parker tükenmez kalem,Siyah gövde üzerine altın ve gümüş rengi metal aksamlar bulunmaktadır.

  Parker Tükenmez Kalem

  44,90 TL
 • Makyaj aynası 6x6cm ölçülerindedirKartvizitlik 9x6cm ölçülerindedir.Kırmızı, beyaz ve siyah renk seçenecekleri vardır.Ahşap kutusuyla hediye paketinde gönderilir.

  Bayanlara Özel Kartvizitlik Ve Makyaj Aynalı Set

  44,90 TL
  (1)
 • İNDİRİMDE
  3 mm ahşap plaka üzerine baskı yapılır.Küçük boy 20 cm çapındadır.Orta boy 27 cm çapındadır.

  Öğretmene Hediye Mesajlı Saat

  34,90 TL
 • Kutunun ölçüleri 6.5 cm x16.5 cm x 2.5 cm'dir.Kalem ölçüleri 1.5 cm x13 cm'dir.Kutu içerisinde 1 adet mavi tükenmez kalem ile 1 adet siyah roller tükenmez kalem vardır.

  Karbon Kutulu İkili Kalem

  39,90 TL
  (1)
 • Kutu 5x17 cm'dir.        Set; ahşap kutu ve ahşap kaplama kalemlerden oluşmaktadır.Tek Kalemli Kutu: bir adet mavi tükenmez kalemÇift Kalemli Kutu: bir adet mavi tükenmez ve bir adet dolma kalem

  Öğretmenlere Atatürk Kocatepede İşlemeli Ahşap Kutulu Kalem

  39,90 TL
  (2)
 • Kalem boyu 14 cm'dir.Anahtarlık 13 cm x 2.5 cm boyutlarındadır.

  Tuğra Motifli Kalem Anahtarlık Set

  57,50 TL
 • 24 cm x 48 cm x 8 cm ölçülerindedir.30 adet pul ve 4 adet zar bulunmaktadır.

  Öğretmene Hediye Özel Yapım Tavla

  169,90 TL
 • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.Sihirli kupa yalnızca sıcak su ile üzerindeki resmi belirginleştirmektedir.İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

  Erkek Öğretmene Hediye Kahve Kupası

  24,90 TL
  (1)
 • Siyah ve beyaz renk seçenekleri vardır.Bir ucu mavi tükenmez kalem diğer ucu dokunmatik ekran kalemidir.

  Dokunmatik Ekran Kalemi

  24,90 TL
 • 7.5 cm x10 cm ölçülerindedir.Parlak akrilik malzemeden yapılmıştır.Ürün arka kısmında gravür edilmiştir, baskı değildir, asla çıkmaz.

  Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Hatıra Plaketi

  39,90 TL
 • Kartvizitlik yaklaşık olarak 25 kart kapasitelidir.Kartvizitlik 10 cm x 6 cm'dir.Anahtarlık 3.5 cm x 1cm'dir.

  Hediye Armalı Kartvizit Anahtarlık Seti

  39,90 TL
 • Orjinal kutusu ile gönderilecektir.Mavi tükenmez kalemi dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

  Kişiye Özel Damalı Kalem

  49,90 TL
 • Orijinal Pelikan marka, PURA modeli dolma kalemdir.Siyah gövdeye sahip dolma kalem mavi mürekkeplidir.

  Pelikan Dolma Kalem - PURA

  340,00 TL
 • Paşabahçe Markalı Cam VazoVazo 16x9 cm ölçülerindedir.Yazılarda asla çıkma olmaz, bulaşık makinesinde yıkanabilir.Ürün ile birlikte çiçek gönderilmemektedir.

  Öğretmenler Günü Özel Tasarımlı Vazo

  34,90 TL
 • Orjinal dana derisinden imal edilmiştir.Kırmızı, taba ve siyah renk seçenekleri vardır.Yazılarda asla silinme olmamaktadır.Ürün 6 cm çapındadır.

  İsim ve Harf İşlemeli Deri Anahtarlık

  29,90 TL
 • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.Sihirli kupa yalnızca sıcak su ile üzerindeki resmi belirginleştirmektedir.İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

  Öğretmene Hediye Kişiye Özel Kupa

  24,90 TL
  (1)
 • 7.5 cm x10 cm ölçülerindedir.Parlak akrilik malzemeden yapılmıştır.Ürün arka kısmında gravür edilmiştir, baskı değildir, asla çıkmaz.

  Öğretmene Hediye Mesajlı Hatıra Plaketi

  39,90 TL
  (1)
 • Ürün Özellikleri:Kalem boyu 14 cm'dir.Anahtarlık 13 cm x 2.5 cm boyutlarındadır.

  Atatürk İmzalı Kalem ve Anahtarlık Set

  57,50 TL
 • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.Sihirli kupa yalnızca sıcak su ile üzerindeki resmi belirginleştirmektedir.

  Kimyacıya Hediye Kahve Kupası

  24,90 TL
 • Kalem boyu 14 cm'dir.Anahtarlık 13 cm x 2.5 cm boyutlarındadır.

  Mevlana Kabartmalı Kalem ve Anahtarlık

  57,50 TL
 • Ayna Özellikleri:Ürün 7 cm çapındadır.Orjinal dana derisi ile kaplıdır.Kartvizitlik Özellikleri:Kartvizitlik 9.5 x 6 cm boyutlarındadır.Orjinal dana derisi ile kaplıdır.Metal kasa üzerine deri kaplamadır.Yaklaşık 25 kart kapasitelidir.

  Kırmızı Deri Cep Aynası Kartvizitlik Seti

  54,90 TL
  (1)
 • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.Sihirli kupa yalnızca sıcak su ile üzerindeki resmi belirginleştirmektedir.İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

  En İyi Öğretmene Hediyelik Kupa

  24,90 TL
 • Set içinde 1'er adet kartvizitlik, kalem, anahtarlık vardırKendi orijinal kutusu ile gönderilir.

  Bayan Öğretmene Hediye Çiçek Desenli Çelik Set

  54,90 TL
 • Kartvizitlik yaklaşık olarak 25 kart kapasitelidir.Kartvizitlik 10 cm x 6 cm'dir.Anahtarlık 3.5 cm x 1cm'dir.

  Hediye Kartvizit Anahtarlık Seti

  39,90 TL
 • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.Sihirli kupa yalnızca sıcak su ile üzerindeki resmi belirginleştirmektedir.İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

  Bayan Öğretmene Hediye Kahve Kupası

  24,90 TL
 • Masif ahşap malzemeden yapılmaktadır.23x28 cm çerçeve boyutu olup 15x21 cm resim alanıdır.

  Öğretmene Hediye Resim Çerçevesi

  44,90 TL
 • Set içinde 1'er adet kartvizitlik, kalem, anahtarlık vardırKendi orijinal kutusu ile gönderilir.

  Öğretmene Hediye Çelik Kartvizit Kalem Anahtarlık Set

  54,90 TL
 • Ahşap kutunun ölçüleri 9x9 cm'dir.Metal pusulanın çapı 5.5 cm'dir.

  Öğretmene Hediye Ahşap Kutulu Pusula

  49,90 TL
 • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.Sihirli kupa yalnızca sıcak su ile üzerindeki resmi belirginleştirmektedir.İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

  Dünyanın en İyi Öğretmenine

  24,90 TL
  (1)
 • Paşabahçe Markalı Cam VazoVazo 16x9 cm ölçülerindedir.Yazılarda asla çıkma olmaz, bulaşık makinesinde yıkanabilir.Ürün ile birlikte çiçek gönderilmemektedir.

  Öğretmenler Günü Özel Tasarımlı Kare Vazo

  34,90 TL
 • Masif ahşaptan imal edilmiştir.Ahşap satranç taşları bulunmaktadır.42 cm x 42 cm x 3 cm ölçülerindedir.

  Öğretmene Hediye Ahşap Satranç Seti

  94,90 TL
  (1)
 • Ürün Özellikleri Porselen malzemeden imal edilmiştir.Sihirli kupa yalnızca sıcak su ile üzerindeki resmi belirginleştirmektedir.Ağız çapı 8 cm, yüksekliği 9.5 cm'dir.

  Öğretmenlere Özel Mutlu Mesut Kahve Kupası

  24,90 TL
 • Öğretmenler İçin Mutlu Mesut Kül Tablası

  19,90 TL
 • 40cm x 40cm boyutlarındadır.

  Öğretmene Hediye Özel Yapım Satranç Seti

  199,90 TL
 • Ürün Özellikleri5x5 cm boyutlarındadır.Anahtarlık sert parlak ve pürüzsüz bir yüzeyden oluşmaktadır.

  Öğretmene Hediye Mutlu Mesut Anahtarlık

  24,90 TL
 • 12 cm çapındadır.2 cm kalınlığındadır.Akrilik malzemeden imal edilmiştir.Lazer ile kalıcı olarak özelleştirilmektedir.

  Arkadaşa Hediye Yıldız Ödülü

  39,90 TL
 • 8 gb USB    Katlanabilir ahşap gövde

  İsim Yazılı Ahşap Usb

  54,90 TL