Alışveriş Sepetim
Alışveriş sepetiniz şu anda boş.
Kişiye Özel Hediyelerde Türkiye'nin En HIZLISI.

Öğretmenler Günü Hediyesi

Yaklaşan Öğretmenler Günü için hediye bakmaya başladınız mı? Her sene öğretmelere alınan klasik, kalem ve çiçeklerden sıkıldınız mı? Çeşitliliği ile çığır açan ..
Yaklaşan Öğretmenler Günü için hediye bakmaya başladınız mı? Her sene öğretmelere alınan klasik, kalem ve çiçeklerden sıkıldınız mı? Çeşitliliği ile çığır açan ve yepyeni tasarımlara sahip hediyeler almak için, hediyekulubu.com'u ziyaret edebilirsiniz...

Yıllar geçse de üstünden, hayata ilk adımlarımızı atmamızı sağlayan öğretmenlerimizi unutmamuz mümkün değil. Her Öğretmenler Günü'nde ilkokul öğretmenini hatırlayarak arayan, hediye alıp onları sevindiren bir gençliğe ve topluma sahibiz. Öğretmenler, kişilerin beyin gücüne katkıda bulunan ve bakış açılarını değiştirerek ufuklarını genişleten birer mum gibiler. Öğrencileri ise etraflarından dolaşıp duran pervanelere benzetilebilir. 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde, siz de emeği yadsınamayacak olan öğretmeniniz için hediye arayışına girdiyseniz, sizin için öğretmeninize verdiğiniz değeri göstermenizi sağlayacak birbirinden farklı ve özel hediye katalogları hediyekulubu.com'da...

Öğretmeninizin sizi için değerini yansıtabilecek bir hediye seçiminde zorlanıyor olabilirsiniz. Öğretmeniniz için en doğru hediye, hediyekulubu.com'da öğretmenler için özel hazırlanmış olan kategoride sizler tarafından seçilmeyi bekliyor. Yıllardır her Öğretmenler Günü'nde klasik olarak ve biraz da sembolik olarak hediye edilen kitaplar, kalemler ve kuru çiçekler artık tarihe karışmalı. Çünkü artık hediyekulubu.com'un eşsiz ve kişiye özel hazırlanabilecek hediyeleri var.

Öğretmenler ile öğrencileri arasında sürekli var olan ve var olması gereken mesafe sebebiyle öğrenciler öğretmenleri hakkında fazla kişisel bilgiye sahip olamaz. Öğretmenlerinin zevkleri, hobileri, hoşuna giden şeyler bilinmese de, kendisine özel olarak hazırlanmış bir hediye herkesin hoşuna gider. Siz de öğretmeninize bu 24 Kasım Öğretmenler Günü için kendisine özel olarak tasarlanmış, adına hazırlanmış bir hediye ile ona verdiğiniz değeri hissetmesini sağlayabilirsiniz. Hediyekulubu.com bünyesinde var olan hediyelerle öğretmeninizin branşına ve cinsiyetine göre ahşap fotoğraflar, kalemler, kartvizitlikler, kupa bardaklar, anahtarlıklar ve yılın en iyi öğretmeni ödülünü anlatan Oscar heykelciğini dahi seçebilirsiniz.

Hediyeler kuşkusuz öğretmenler ile öğrencileri arasındaki bağı kuvvetlendirmek adına çok önemli detaylar. Yılda bir kez kutlanan ve hatırlanması durumunda çoğu öğretmenimizin duygulanmasını da sağlayan 24 Kasım Öğretmenler Günü, öğretmeninizin ve sizin için öncekilerden farklı ve özel geçebilir. Bunun için yapmanız gereken öğretmeninizin adına hazırlanmış bir bardak, bir dolma kalem, bir anahtarlık ya da en basitinden öğretmeninizle birlikte yer aldığınız bir ahşap fotoğraf seçip hazırlatmak.

Kişiye ve ada özel hediye tasarımlarınızı internetten veya telefonla sipariş verebilir, ister kredi kartı isterseniz de kapıda ödeme kolaylığı ile ödeyebilirsiniz. Aynı gün kargoya teslim güvencesiyle hediyekulubu.com'daki hediyelerden birini öğretmeniniz için seçerek, yıllar boyunca gelişmenize katkı sağlamış/sağlayacak olan, toplumumuzun mihenk taşı konumundaki öğretmenlerimizi yılda bir gün de olsa mutlu etmek sizin elinizde...
 • 1 adet mavi tükenmez kalem,1 adet siyah roller kalem,Deri kılıf ve hediye kutusunda gönderilecektir.Deri kılıf:15 cm, hediye kutusu:18x11 cm'dir.Kırmızı ve siyah renk seçeneği vardır.

  YeniDeri Kılıflı İsme Özel Kalem Seti

  39,90 TL
 • Hakiki deriden imal edilmiştir.8 adet kart koyma cebi vardır.Fermuarlu bozuk para cebi vardır2 adet kağıt para koyma gözü bulunmaktadır.11.5 x 9.5 cm ölçüsündedir.Siyah ve taba  renk seçenekleri vardır.

  Yeniİmza Tasarımlı Erkek Deri Cüzdanı

  69,90 TL FIRSAT 59,90 TL
  (36)
 • Hakiki deriden imal edilmiştir.8 adet kart koyma cebi bulunmaktadır.Fermuarlu bozuk para cebi vardır.2 adet kağıt para koyma gözü bulunmaktadır.11.5 cm x 9.5 cm ölçüsündedir.Siyah ve taba  renk seçenekleri vardır.

  YeniErkek Deri Cüzdan İsim ve Baş Harf İşlemeli

  69,90 TL
  (14)
 • 13 cm uzunluğunda, 7 mm kalınlığındadır.Mikro markalı, mavi renk yazan tükenmez kalemdir.

  Yeniİsme Özel Tükenmez Kalem

  14,90 TL
  (6)
 • Hakiki deriden imal edilmiştir.8 adet kart koyma cebi bulunmaktadır.Fermuarlu bozuk para cebi vardır.2 adet kağıt para koyma gözü bulunmaktadır.11.5 cm x 9.5 cm ölçüsündedir.Siyah ve taba  renk seçenekleri vardır.

  YeniErkeğe Hediye Deri Cüzdan

  69,90 TL
  (20)
 • Makyaj aynası 6x6cm ölçüsündedir.Kartvizitlik 9x6cm ölçüsündedir.Orijinal kutusunda hediye paketi ile gönderilir.

  YeniBayanlara Özel Dörtlü Hediye Seti

  69,90 TL
 • 1'er adet kartvizitlik, kalem, anahtarlık bulunmaktadır.Kendi orijinal kutusu ile gönderilir.Her bir parçayı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

  YeniKartvizit Kalem Anahtarlık Seti

  59,90 TL
  (20)
 • Yaldızlı kutusu ile gönderilecektir.Mavi tükenmez kalem üzerine dilediğiniz isim yazılmaktadır.

  YeniBayanlara Özel Hediyelik Metal Kalem

  44,90 TL
  (2)
 • Ürün Özellikleri:5 cm çapındadır.Zincir ile gönderilmektedir. 

  Yeniİsme Özel Köstekli Saat

  74,90 TL
  (3)
 • 1'er adet 8 gb usb, kalem, kartvizitlikten oluşmaktadır.Siyah ve kahve renk seçenekleri vardır.El yazısı - düz yazı karakteri tercihi vardır.Kendi orijinal kutusu ile gönderilir.

  YeniUSB Bellek Kalem Kartvizitlik Seti

  69,90 TL
  (3)
 • Makyaj aynası 6x6cm ölçüsündedir.Kartvizitlik 9x6cm ölçüsündedir.Kırmızı, siyah ve beyaz renk seçenecekleri vardır.Orijinal kutusunda hediye paketi ile gönderilir.

  YeniKartvizitlik Kalem Makyaj Aynalı Set

  54,90 TL
 • En 5 cm boy 17 cm. Malzeme: Ahşap kutu ve ahşap kaplama kalem 

  YeniÖğretmenlere Özel Atatürk Kocatepede İşlemeli Bambu Kutulu Kalem

  49,90 TL
  (3)
 • Tekli: tükenmez kalem kutu ölçüleri: 8.5 cm x19.5 cm'dir.Çiftli: tükenmez ve roller kalem kutu ölçüleri 9.5 cm x 19.5 cm'dir.

  YeniTuğra Desenli Kalem Seti

  57,50 TL
  (1)
 • 13 cm uzunluğundadır.Parlak metal yüzey üzerine isim yazılır.Çok şık kadife kılıfı ile beraber gönderilecektir.Bir ucu mavi tükenmez kalem diğer ucu ışık kaynağıdır.

  YeniIşıklı Kalem

  24,90 TL
  (3)
 • Usb 8 gb kapasitelidir.Cüzdan:8 adet kart koyma cebi11.5 x 9.5 cm ölçüsündedirSiyah ve taba renk seçeneği vardır.Parker KalemOrijinal Parker marka dolma kalemdir.Siyah gövde, mavi mürekkep, altın rengi metal aksamlara sahiptir.Kartvizitlik:Parlak metal kasa üzerine ahşap kaplama kapaktır.En/boy 9.5 x 6 cm dir,

  YeniVIP 4 Parça Hediye Seti

  199,00 TL
    KARGO BEDAVA  
 • Kutu ölçüsü 9x18x3 cm'dir 

    Kalemler 13 cm uzunluğunda 1 ad kurşun 1 ad tükenmez kalemdir. Kurşun kalem 0,9 uçludur

  YeniHediye İkili Kalem Seti

  44,90 TL
  (1)
 •  Ürün Özellikleri1.5cm kalınlığında masif ahşap üzerine yakarak işleme yapılmaktadır.22x30 cm ölçülerindedir

  YeniÖğretmenlere Özel Saatli Ahşapfoto

  59,90 TL
 • Orjinal kutusu ile gönderilecektir.Mavi tükenmez kalemi dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

  Yeniİsme Özel Hediyelik Kalem

  49,90 TL
 • Orijinal Parker marka dolma kalem,Siyah gövde, mavi mürekkep, altın ve gümüş rengi metal aksamlar bulunmaktadır.Gümüş ya da altın rengi seçenekleri vardır.

  YeniKişiye Özel Parker Dolma Kalem

  99,90 TL
 • Tekli: tükenmez kalem kutu ölçüleri: 8.5 cm x19.5 cm'dir.Çiftli: tükenmez ve roller kalem kutu ölçüleri 9.5 cm x 19.5 cm'dir.

  YeniAtatürk Silüetli Kutulu Kalem

  57,50 TL
  (2)
 • Kutu 5x17 cm'dir.        Set; ahşap kutu ve ahşap kaplama kalemlerden oluşmaktadır.Tek Kalemli Kutu: bir adet mavi tükenmez kalemÇift Kalemli Kutu: bir adet mavi tükenmez ve bir adet dolma kalem

  YeniDünyanın En İyi Öğretmeni Ahşap Kutulu Kalem

  39,90 TL
 • Slayt değiştirme tuşları ile powerpoint sunusunu ileri geri oynatma.Lazer poiner ile sunumunlarınızda dikkat çekmek istediğiniz yeri kolayca işaretleyin.USB bağlantı ile hızlı ve kurulum gerektirmeyen kablosuz sistem.Şık hediyelik kutusu ile her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

  YeniVip Sunum Kalemi

  74,90 TL
 • Slayt değiştirme tuşları ile powerpoint sunusunu ileri geri oynatma.Lazer poiner ile sunumunlarınızda dikkat çekmek istediğiniz yeri kolayca işaretleyin.USB bağlantı ile hızlı ve kurulum gerektirmeyen kablosuz sistem.Şık hediyelik kutusu ile her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

  YeniVip Sunum Kalemi

  74,90 TL
 •  Ürün Özellikleri1.5cm kalınlığında masif ahşap üzerine yakarak işleme yapılmaktadır.22x30 cm ölçülerindedir

  YeniÖğretmenler Gününe Özel Ahşapfoto

  49,90 TL
 • 1 adet mavi tükenmez  kalem bulunmaktadır.1 adet mavi mürekkep roller kalem bulunmaktadır.Çok şık kalem kutusu ile gönderilecektir.

  YeniDeri Kutulu Jüpiter Kalem Seti

  64,90 TL
 • 6 cm çapındadır.Metal malzemeden imal edilmiştir.İki taraflı ayna mevcuttur.

  YeniKişiye Özel Cep Aynası

  19,90 TL
  (4)
 • Orijinal Cross marka kalem,Gümüş  gövde, siyah mürekkeplidir.Orijinal kutusunda gönderilecektir.

  YeniKişiye Özel Cross Kalem

  174,90 TL
    KARGO BEDAVA  
 • Kalem boyu 14 cm'dir.Anahtarlık 13 cm x 2.5 cm boyutlarındadır.

  YeniTuğra Motifli Kalem Anahtarlık Set

  57,50 TL
 • Metal tüp kutusunda; 16cm uzunluğundadır.Mavi renk yazan tükenmez kalem içermektedir.

  YeniMetal Tüp Kutulu Kalem

  29,90 TL
  (3)
 • 3 mm ahşap plaka üzerine baskı yapılır.
   Küçük boy 20 cm çapındadır.
      Orta boy 27 cm çapındadır.

  YeniÖğretmenler Gününe Özel Duvar Saati

  41,90 TL FIRSAT 34,90 TL
 • Kutunun ölçüleri 6.5 cm x16.5 cm x 2.5 cm'dir.Kalem ölçüleri 1.5 cm x13 cm'dir.Kutu içerisinde 1 adet mavi tükenmez kalem ile 1 adet siyah roller tükenmez kalem vardır.

  YeniKarbon Kutulu İkili Kalem

  39,90 TL
  (1)
 • Makyaj aynası 6x6cm ölçülerindedirKartvizitlik 9x6cm ölçülerindedir.Kırmızı, beyaz ve siyah renk seçenecekleri vardır.Ahşap kutusuyla hediye paketinde gönderilir.

  YeniBayanlara Özel Kartvizitlik Ve Makyaj Aynalı Set

  44,90 TL
  (2)
 • Siyah ve beyaz renk seçenekleri vardır.Bir ucu mavi tükenmez kalem diğer ucu dokunmatik ekran kalemidir.

  YeniDokunmatik Ekran Kalemi

  24,90 TL
 • 3 mm ahşap plaka üzerine baskı yapılır.Küçük boy 20 cm çapındadır.Orta boy 27 cm çapındadır.

  YeniÖğretmene Hediye Mesajlı Saat

  41,90 TL FIRSAT 34,90 TL
 • 3 mm ahşap plaka üzerine baskı yapılır.Küçük boy 20 cm çapındadır.Orta boy 27 cm çapındadır.

  YeniÖğretmenler Günü Mesajlı Duvar Saati

  41,90 TL FIRSAT 34,90 TL
 • 29 cm yüksekliğindedir.Kaide 9 cm x 9 cm ölçülerindedir.

  YeniYılın En İyi Öğretmenine Hediye Oskar Ödülü

  24,00 TL
  (2)
 • 11,5 cm x 9,5 cm ölçülerindedir.12 adet iç cebe sahiptir.2 adet para gözü vardır.Fermuarlı cebi vardır.

  YeniErkeğe Alınabilecek Çift Renkli Deri Cüzdan

  84,90 TL
 • Tüm akıllı telefonlar, bilgisayarlar, , ipad ve ipod'lar ile uyumludur.Ürün boyutları:10.5 cm x 7.5 cm'dir.Yüksekliği 0.5cm'dir.Mikro Usb kablosu ile göndeilecektir. Usb'den şarj edilebilen tüm cihazlara uygundur.Cİhazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir.5000 MaH 

  YeniÖğretmeninize Özel USB Şarj

  69,90 TL
 • 24 cm x 48 cm x 8 cm ölçülerindedir.30 adet pul ve 4 adet zar bulunmaktadır.

  YeniÖğretmene Hediye Özel Yapım Tavla

  189,90 TL
    KARGO BEDAVA  
 • Kalem boyu 14 cm'dir.Anahtarlık 13 cm x 2.5 cm boyutlarındadır.

  YeniMevlana Kabartmalı Kalem ve Anahtarlık

  57,50 TL
 • Orijinal Pelikan marka, PURA modeli dolma kalemdir.Siyah gövdeye sahip dolma kalem mavi mürekkeplidir.

  YeniPelikan Dolma Kalem - PURA

  340,00 TL
    KARGO BEDAVA  
 • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.Sihirli kupa yalnızca sıcak su ile üzerindeki resmi belirginleştirmektedir.İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

  YeniErkek Öğretmene Hediye Kahve Kupası

  24,90 TL
  (1)
 • Orijinal Parker tükenmez kalem,Siyah gövde üzerine altın ve gümüş rengi metal aksamlar bulunmaktadır.

  YeniParker Tükenmez Kalem

  64,90 TL
 • Hakiki deriden imal edilmiştir.8 adet kart koyma cebi bulunmaktadır.Fermuarlu bozuk para cebi vardır.2 adet kağıt para koyma gözü bulunmaktadır.11.5 cm x 9.5 cm ölçüsündedir.Siyah ve taba  renk seçenekleri vardır.

  YeniKara Kuvvetleri Armalı Deri Cüzdan

  69,90 TL
 • Orjinal kutusu ile gönderilecektir.Mavi tükenmez kalemi dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

  YeniKişiye Özel Damalı Kalem

  49,90 TL
 • 7.5 cm x10 cm ölçülerindedir.Parlak akrilik malzemeden yapılmıştır.Ürün arka kısmında gravür edilmiştir, baskı değildir, asla çıkmaz.

  YeniÖğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Hatıra Plaketi

  39,90 TL
 • Ürün Özellikleri:Kalem boyu 14 cm'dir.Anahtarlık 13 cm x 2.5 cm boyutlarındadır.

  YeniAtatürk İmzalı Kalem ve Anahtarlık Set

  57,50 TL
 • Kartvizitlik yaklaşık olarak 25 kart kapasitelidir.Kartvizitlik 10 cm x 6 cm'dir.Anahtarlık 3.5 cm x 1cm'dir.

  YeniHediye Armalı Kartvizit Anahtarlık Seti

  39,90 TL
 • Kutu 5x17 cm'dir.        Set; ahşap kutu ve ahşap kaplama kalemlerden oluşmaktadır.Tek Kalemli Kutu: bir adet mavi tükenmez kalemÇift Kalemli Kutu: bir adet mavi tükenmez ve bir adet dolma kalem

  YeniÖğretmenlere Atatürk Kocatepede İşlemeli Ahşap Kutulu Kalem

  39,90 TL
  (2)
 • Ayna Özellikleri:Ürün 7 cm çapındadır.Orjinal dana derisi ile kaplıdır.Kartvizitlik Özellikleri:Kartvizitlik 9.5 x 6 cm boyutlarındadır.Orjinal dana derisi ile kaplıdır.Metal kasa üzerine deri kaplamadır.Yaklaşık 25 kart kapasitelidir.

  YeniKırmızı Deri Cep Aynası Kartvizitlik Seti

  54,90 TL
  (1)
 • Cüzdan Özellikleri

 12 cm x 10 cm ölçülerindedir.
 2 adet kağıt para gözü
   bulunmaktadır
 8 adet kart gözü bulunmaktadır.
 6 adet iç cebi bulunmaktadır.
 Hakiki deriden imal edilmiştir.


Deri Kemer Özellikleri:
 105 cm ile 135 cm
   ölçülerindedir.
 Hakiki deriden imal edilmiştir.


Hediye Kutusu Özellikleri:
 26 cm x 18 cm x 6 cm
   ölçülerindedir.
 Parlak rugan deri
   görünümündedir.

  YeniZenga Marka Kemer Cüzdan Seti

  169,90 TL
    KARGO BEDAVA  
 • Kartvizitlik yaklaşık olarak 25 kart kapasitelidir.Kartvizitlik 10 cm x 6 cm'dir.Anahtarlık 3.5 cm x 1cm'dir.

  YeniHediye Kartvizit Anahtarlık Seti

  39,90 TL
 • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.Sihirli kupa yalnızca sıcak su ile üzerindeki resmi belirginleştirmektedir.

  YeniKimyacıya Hediye Kahve Kupası

  24,90 TL
 • 7.5 cm x10 cm ölçülerindedir.Parlak akrilik malzemeden yapılmıştır.Ürün arka kısmında gravür edilmiştir, baskı değildir, asla çıkmaz.

  YeniÖğretmene Hediye Mesajlı Hatıra Plaketi

  39,90 TL
  (1)
 • Set içinde 1'er adet kartvizitlik, kalem, anahtarlık vardırKendi orijinal kutusu ile gönderilir.

  YeniÖğretmene Hediye Çelik Kartvizit Kalem Anahtarlık Set

  54,90 TL
 • Orjinal dana derisinden imal edilmiştir.Kırmızı, taba ve siyah renk seçenekleri vardır.Yazılarda asla silinme olmamaktadır.Ürün 6 cm çapındadır.

  Yeniİsim ve Harf İşlemeli Deri Anahtarlık

  29,90 TL
 • Ahşap kutunun ölçüleri 9x9 cm'dir.Metal pusulanın çapı 5.5 cm'dir.

  YeniÖğretmene Hediye Ahşap Kutulu Pusula

  49,90 TL
 • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.Sihirli kupa yalnızca sıcak su ile üzerindeki resmi belirginleştirmektedir.İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

  YeniÖğretmene Hediye Kişiye Özel Kupa

  24,90 TL
  (1)
 • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.Sihirli kupa yalnızca sıcak su ile üzerindeki resmi belirginleştirmektedir.İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

  YeniBayan Öğretmene Hediye Kahve Kupası

  24,90 TL
 • Set içinde 1'er adet kartvizitlik, kalem, anahtarlık vardırKendi orijinal kutusu ile gönderilir.

  YeniBayan Öğretmene Hediye Çiçek Desenli Çelik Set

  54,90 TL
 • Paşabahçe Markalı Cam VazoVazo 16x9 cm ölçülerindedir.Yazılarda asla çıkma olmaz, bulaşık makinesinde yıkanabilir.Ürün ile birlikte çiçek gönderilmemektedir.

  YeniÖğretmenler Günü Özel Tasarımlı Vazo

  34,90 TL
 • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.Sihirli kupa yalnızca sıcak su ile üzerindeki resmi belirginleştirmektedir.İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

  YeniEn İyi Öğretmene Hediyelik Kupa

  24,90 TL
 • 1 adet mavi tükenmez kalem vardır.1 adet anahtarlık vardır.Kartvizitlik ön ve arkada olmak üzer 2 cep içermektedir.

  YeniDama Desenli Kartvizitlik Kalem Anahtarlık Seti

  64,90 TL
 • Masif ahşap malzemeden yapılmaktadır.23x28 cm çerçeve boyutu olup 15x21 cm resim alanıdır.

  YeniÖğretmene Hediye Resim Çerçevesi

  44,90 TL
 • Masif ahşaptan imal edilmiştir.Ahşap satranç taşları bulunmaktadır.39,5 cm x 39,5 cm

  YeniÖğretmene Hediye Ahşap Satranç Seti

  94,90 TL
  (1)
 • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.Sihirli kupa yalnızca sıcak su ile üzerindeki resmi belirginleştirmektedir.İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

  YeniDünyanın en İyi Öğretmenine

  24,90 TL
  (1)
 • Paşabahçe Markalı Cam VazoVazo 16x9 cm ölçülerindedir.Yazılarda asla çıkma olmaz, bulaşık makinesinde yıkanabilir.Ürün ile birlikte çiçek gönderilmemektedir.

  YeniÖğretmenler Günü Özel Tasarımlı Kare Vazo

  34,90 TL
 • YeniÖğretmenler İçin Mutlu Mesut Kül Tablası

  19,90 TL
 • 40cm x 40cm boyutlarındadır.

  YeniÖğretmene Hediye Özel Yapım Satranç Seti

  199,90 TL
    KARGO BEDAVA  
  (1)
 • Ürün Özellikleri Porselen malzemeden imal edilmiştir.Sihirli kupa yalnızca sıcak su ile üzerindeki resmi belirginleştirmektedir.Ağız çapı 8 cm, yüksekliği 9.5 cm'dir.

  YeniÖğretmenlere Özel Mutlu Mesut Kahve Kupası

  24,90 TL
 • Ürün Özellikleri5x5 cm boyutlarındadır.Anahtarlık sert parlak ve pürüzsüz bir yüzeyden oluşmaktadır.

  YeniÖğretmene Hediye Mutlu Mesut Anahtarlık

  24,90 TL
 • 12 cm çapındadır.2 cm kalınlığındadır.Akrilik malzemeden imal edilmiştir.Lazer ile kalıcı olarak özelleştirilmektedir.

  YeniArkadaşa Hediye Yıldız Ödülü

  39,90 TL
 • 8 gb USB    Katlanabilir ahşap gövde

  Yeniİsim Yazılı Ahşap Usb

  54,90 TL
 • 8 cm uzunluğundadır.4 cm genişliğindedir.Kalıcı olarak lazer işlemesi yapılmaktadır.Yaklaşık olarak 20-25 adet kartvizit sığabilmektedir.

  YeniAtatürk İmzalı Masaüstü Kartvizitlik

  34,90 TL
 • 8 cm uzunluğundadır.4 cm genişliğindedir.Kalıcı olarak lazer işlemesi yapılmaktadır.Yaklaşık olarak 20-25 adet kartvizit sığabilmektedir.

  YeniAtatürk İmzalı Masaüstü Kartvizitlik

  34,90 TL